Lütfen bekleyin site açılıyor.

Günümüzde modern konutların mutfakları sadece yemek pişirilen mekanlar olmaktan çıkmıştır. Özellikle hanımların en değer verdiği, zamanlarının büyük bir bölümünü geçirdiği,  gündelik hayatın akışına göre icabinda yemeklerin yendiği, sohbetlerin yapıldığı, müsafirlerin ağırlandığı mekanlar olmuştur.

Bu yüzden mutfaklar hem kullanış, hemde görsellik olarak mükemmel olmalıdır. Mutfağınızın mimari durumuna ve ailenizin ihtiyaçlarına özel ve en uygun proje çizilir. Tesisat ve dekorasyonunda her ayrıntı teker teker işinin ehli ekiplerce kontrol edilir ve sizlere sorunsuzca teslim edilir.

Proje tasarlanırken sizin öncelik ve istekleriniz doğrultusunda kendi deneyim ve tecrübelerimizi sentezleyip, isteklerinize en uygun plan hazırlanır. Sizin kullanım amacınıza bağlı olarak mutfak dolaplarınızın , tezgahınızın, elektrikli beyaz eşyalarınızın, yemek masanızın konumu vb. gibi mutfak esyalarında yapılacak yeni düzenleme çok önemlidir. Çünkü; bu işlemler sürekli yada her sene yapılacak duzenlemeler değildir. Aksine kalıcı, uzun süre kullanılacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca,  gelişen teknolojiye göre artan elektrikli cihazların  elektrik tesisatları,  temiz su giriş ve atık su gider tesisatları kontrol edilmeli,  gerekirse yenilenmelidir. 

Öreneğin; mutfağınız küçükse akıllı saklama çözümleri ve size daha fazla yer kazandıran öneriler sunarız. Mutfakta vakit geçirmeyi seviyorsanız küçük bir oturma alanı projeye dahil edebilir veya tercihinize bağlı olarak amerikan mutfağı tarzına da çevirebilirsiniz.